Kāzu zāles noformējums - Klasiskā stilā dekorēšana Melngalvju namā - Dekorēšana ar audumu un mirgojošām virtenēm -  Romantisku kāzu maigās krāsas - Svētku noformēšana ar gaisma - Kāzas ziemā. Zalē dekorēšana -  Kāzu dekorēšana - Kāzu telpu noformēšana | 7Sky 

Svinību un kāzu tentu dekorēšana un noformēšana, Telpu noformēšana un dekorēšana, Kāzu zāļu noformēšana, ziedi. Noma krēslu un krēslu pārvalku, trīs un piečžuburu svečturu, sarkano paklāju u.c.  7 sky Kāzu noformējums   hhh 7

 

7 SKY event agency

Kāzu zāles noformējums

Profesionālie 7 Sky dekorētāji palīdzēs Jums līdz nepazīšanai pārvērst Jūsu banketa zāles interjeru. Ar greznu auduma dekorāciju palīdzību, kā arī vislabāko apgaismojuma noformējumu, ņemot vērā visas pasūtītāja vēlmes un gaumi, dekoratori noformēs zāli Jūsu izvēlētajā stilā.

 

Labākie 7 Sky dizaineri īpaši jūsu kāzām nodrapēs, ar auduma palīdzību noformēs jebkuras telpas jūsu izvēlētajā stilā! Pēc vietas, kuru nepieciešams izrotāt, apskates mūsu speciālisti ar jums saskaņos noformējuma plānu, ziedu shēmas un ķersies pie darba. Ar smagiem audumiem novērsīs telpas nepilnības, pēc nepieciešamības sadalīs vienu lielu zāli vairākās telpās. Ar gaišajiem toņiem piešķirs romantiku, ar puķainiem audumiem – svētku noskaņojumu.

Bez drapēšanas nekādi neiztikt tiem, kas rīko tematiskās kāzas atbilstoši scenārijam. Ar tās palīdzību mūsu dizaineri parastu restorānu viegli pārvērtīs par viduslaiku pils zāli, kurā būs dārgi gobelēni, vai par galaktiskā kuģa kabīni ar ainaviskiem iluminatoriem.

 

 
Klasiskā stilā dekorēšana Melngalvju namā
 
 
 
 
 korporatīvais pasākums Melngalvju namā,  korporatīvais pasākums Melngalvju namā,  korporatīvais pasākums Melngalvju namā,  korporatīvais pasākums Melngalvju namā korporatīvais pasākums Melngalvju namā,  korporatīvais pasākums Melngalvju namā,  korporatīvais pasākums Melngalvju namā,  korporatīvais pasākums Melngalvju namā
 

Kāzu telts noformējums 

 
Kāzu svinību telts noformējums - noformēta ar griestu un sienu drapērijām, dekoratīvu apgaismojumu, ziediem
7 Sky Terrace telts noformējums

Svētku dekorēšana ar spīdumu un kristāliem

 

Nav noslēpums, ka līdz ar zāles drapēšanu ar audumiem, dekoratori izmanto dažādus paņēmienus, lai zāles interjeru izgreznotu atbilstoši pasūtītāja vēlmēm - tādejādi var izmantot jebkurus materiālus – maigus taureņus, rozes un citus ziedus, un daudz ko citu, taču visefektīgākais, nenoliedzami, ir mākslīgais kristāls, kurš profesionāli konfigurētos gaismas apgaismojuma staros papildinās Jūsu pasakuma ar neatkārtojamu mirdzumu un spilgtu krāsu spēli.

 

 

Svētku dekorēšana maigās krāsas . Romantisku kāzu maigās krāsas .

Balto kāzu maigums, kas izpaužas noformējumā ar rozā, krēmkrāsas, lillā, maigi dzeltenā un gaišā pistāciju auduma drapējumu. Viss atkarīgs no tā, kādu krāsu Jūs savām kāzām izvēlēsities. 7 Sky dekoratori piedāvās Jums vislabākās Jūsu iemīļotākās krāsas, radīs zāles kopīgo stilu, auduma drapējumu papildinot ar skaistām ziedu kompozīcijām uz galdiem.
 

Spring Peacocks - Pink Fantasy Wedding 7Sky

Pink wedding 7sky

 

Svētku noformēšana 

Цветы на свадьбу. Декорирование церемонии

 

Kāzas ziemā. Zalē dekorēšana

 

Reportāžas