Ziemassvētki un Jaunais gads 2019

 ziemassvētku pasakumam

7 SKY event agency

Ziemassvētki un Jaunais gads 2019

Aiz loga krīt sniegs, ielās iedegtas spilgtas Ziemassvētku ugunis un Jūs jau aizdomājāties, kur sagaidīt Jauno gadu 2019?
Labākie scenāriji Jaungada svinībām tikai pie mums. Jaungada svinības, svētku svinēšanas vietu izvēle, labākie Jaungada šovi un noformējums.
Jaunais gads kopā ar 7 Sky – tā ir jauka pasaka.Jaunais gads ģimenes lokā, ar radiniekiem vai draugiem, lieliski piedāvājumi romantiska Jaunā gada svinībām, bērnu Jaungada eglītes un apsveikumi.

Zimassvetki un Jaunais gads 2019, 7sky


Jaunā gada balle pilī, Jaunā gada balle pilī, Jaunā gada balle pilī, Jaunā gada balle
Muzikanti, mākslinieki, dziedātāji un mūzikas  grupas!
Neatkārtojamā romantika, krāsaina šova programma, krāsainas dekorācijas; edienu bagāta izvēle un labākie vīni.
Paša skaistākā jaungada nakts- īstie brīnumi un pārvērtības gaida viesus Jaungada naktī 2019 pilī un jaungada salūts!

 

Privatie ziemassvetki un Jaungada scenariji , Privatie ziemassvetki un Jaungada scenariji , Privatie ziemassvetki un Jaungada scenariji Korporatīvo pasākumu rīkošanā, Korporatīvo pasākumu rīkošanā, Korporatīvo pasākumu rīkošanā, vakara vadītāji Interesanta ziemassvētku eglīte, Interesanta ziemassvētku eglīte, Interesanta ziemassvētku eglīte
Jaunais gads un Ziemassvētki tuvinieku un draugu lokā! Jaungada krāšņi scenāriji, Ziemassvētku un Jaungada noformējums, Ziemassvētku un Jaungada dāvanas. Korporatīvo pasākumu rīkošanā. Korporatīvā Jauna gada un Ziemassvētku krāšņi scenāriji, svētku dekorēšana, svētku šova programmas. Jaungada 2019 sagaidīšana bērnudārzā vai skolā. Sala tēva aicināšana mājās un uz svinībām. Jaungada eglītes pašiem mazākiem un viņu vecākiem.

 

Ziemassvētku suvenīri. Jaungada dāvanas, ziemassvētku suvenīri. Jaungada dāvanas, ziemassvētku suvenīri. Jaungada dāvanas Ziemassvētku vecītis, Ziemassvētku vecītis,Ziemassvētku vecītis Ziemassvētku vecītis, Ziemassvētku vecītis